Zapraszamy wszystkie 7-latki wraz z rodzicami na zajęcia otwarte do Szkoły Muzycznej w Nadarzynie. Każdemu dziecku dobierzemy instrument! – czwartek 25 kwietnia g. 17.30, AULA Szkoły Muzycznej.

Trwa zdalna rekrutacja do Szkoły Muzycznej w Nadarzynie.
Nie trzeba znać nut. Można do nas dołączyć w każdej chwili. Zapraszamy od 6. roku życia. Zajęcia odbywają się po południu.
Wybierz, co cię interesuje:
• nauka gry na instrumencie – akordeon, flet, klarnet, fortepian, gitara, perkusja, saksofon, skrzypce, wiolonczela
• nauka śpiewu – uczysz się emisji głosu i ulubionych technik i stylów śpiewania
• zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych, nawet już dla 5-latków! Wspólne granie i śpiewanie rozwija umiejętności społeczne, pomaga dziecku odnaleźć się w grupie. Dziecko czuje się związane z innymi, zdobywa poczucie własnej wartości.
Spotkanie wstępne odbędzie się w najbliższym możliwym terminie, o którym szkoła poinformuje każdego kandydata. Dołącz do nas!
Masz pytanie? – zadzwoń 502-936-482.

Zasady rekrutacji:

1. Proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy.

2. Informacja o terminie przesłuchania wstępnego zostanie przesłana na e-mail.

3. Przesłuchanie wstępne będzie miało formę zabawy. Nie trzeba znać nut! (Możemy doradzić odpowiedni instrument.)

Wypełnij formularz zapisu:

Wybieram przedmiot główny:

AkordeonFletFortepian (Pianino)GitaraKlarnetPerkusjaSaksofonSkrzypceŚpiewWiolonczelaZajęcia muzyczne dla najmłodszych

Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Nadarzynie, ul. Żółwińska 41, 05 - 830 Nadarzyn. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie danych osobowych.