10.11.2020 r.

Michał Policht zdobył 3 miejsce w międzynarodowym konkursie ,,Orpheus in Italy”. Konkurs ten co roku odbywa się stacjonarnie, a w tym roku został przeniesiony do internetu. Michał występował w kategorii „instrumentaliści – gra na skrzypcach”. Należy podkreślić, że występował w kategorii wiekowej 14–17 lat, która odnosi się do drugiego etapu edukacji muzycznej!

23.10.2020 r.

Międzynarodowy konkurs internetowy Music Box „Pozytywka” (Wielka Brytania) to dwuetapowy konkurs dla instrumentalistów. Po zagraniu I etapu młodzi muzycy z największą liczbą punktów przechodzą do II tury. Wówczas przygotowuje się nowe utwory i znowu następuje rywalizacja z najlepszymi. Miło nam poinformować, że Michał Policht zdobył III miejsce w tym konkursie zdobywając 75 punktów na 100 możliwych. Ekspertami muzycznymi byli muzycy i pedagodzy z USA, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Japonii, Singapuru, Rosji i Wielkiej Brytanii.

05.09.2020 r.

Michał Policht, uczeń klasy skrzypiec zdobył złoto i srebro w międzynarodowym konkursie „World Art Games”! Konkurs zakończył się 10 września 2020. Wykonawcy z 30 państw startowali w kategoriach: choreografia, gra na instrumentach oraz śpiew. Michał zajął I miejsce w kategorii Vocal, zdobywając 92 punkty na 100 oraz II miejsce w kategorii Instrumentaliści – gra na skrzypcach, zdobywając 84 punkty na 100. Serdeczne gratulacje!