AKTUALNOŚCI



Konkurs z kształcenia słuchu w Nadarzynie – WYNIKI marzec 2015

II OGÓLNOPOLSKI DRUŻYNOWY KONKURS Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU W NADARZYNIE – MARZEC 2015
25 drużyn – 72 uczestników z 17 miast:
WYNIKI
I MIEJSCE
Oktavia Bujnowicz, Antonina Lazar, Magdalena Nowakowska

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach
Przygotowanie drużyny – Magdalena Piotrowska
II MIEJSCE
Aleksandra Scharner, Miłosz Koślak, Pola Jopkiewicz

ze Szkoły Muzycznej I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku-Wrzeszczu
Przygotowanie drużyny – Lidia Turska
III MIEJSCE
Dawid Kamiński, Aniela Brzezińska, Michał Kaczmarski

ze Szkoły Muzycznej I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku-Wrzeszczu
Przygotowanie drużyny – Lidia Turska
WYRÓŻNIENIA
• Tymon Ciszewski, Bartłomiej Świerad, Filip Haliniak
    z Państwowej Szkoły Muzycznej  I st. im. G. G. Gorczyckiego w Chełmnie
    Przygotowanie drużyny – Gizela Łazicka
• Maksymilian Grzelak, Patryk Kosmalski
    ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Chojnicach
    Przygotowanie drużyny – Katarzyna Schefler
• Dawid Kopp, Adam Gospodarczyk, Daniel Schnober
    ze Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu
    Przygotowanie drużyny – Izabela Christ, Piotr Marczak
• Aleksander Baran, Przemysław Ćwierz, Klaudia Twardosz
    ze Szkoły Muzycznej I st. w Dobczycach
    Przygotowanie drużyny – Magdalena Irzyk
• Alicja Jedlińska, Bartłomiej Kruk, Magdalena Mazur
    z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Krzysztofa Penderckiego w Dębicy
    Przygotowanie drużyny – Dorota Źrebiec
• Sandra Kubiak, Natalia Wieczorek, Mateusz Tomaszewski
    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. St. Moniuszki w Grudziądzu
    Przygotowanie drużyny – Izabela Biernacka-Grzanka
• Julia Augustyniak, Natalia Białecka, Sonia Glomb
    z Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi
    Przygotowanie drużyny – Paweł Zapart
• Milena Dębowska, Katarzyna Górska, Adrian Smorongiewicz
    z Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
    Przygotowanie drużyny – Miłosz Bazelak
• Agnieszka Adamiak, Zofia Majcher, Marta Strzelczyk
    z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. F. Chopina w Sochaczewie
    Przygotowanie drużyny – Marta Pacholska-Panasiuk
• Mieszko Baszczak, Ignacy Kamiński, Julia Milewska
    z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. nr 5 im. H. Wieniawskiego w Warszawie
    Przygotowanie drużyny – Ewa Żarska
Konkurs objęty patronatem Wójta Gminy Nadarzyn.

Galeria zdjęć:

https://www.facebook.com/SzkolaMuzycznaNadarzyn?fref=ts

 




« powrót


STRONA GŁÓWNA   |   AKTUALNOŚCI   |   ZAPISY   |   ZAJĘCIA   |   OPŁATY   |   DLA NAJMŁODSZYCH   |   KONTAKT © SZKOŁA MUZYCZNA ANIMATO
PROJEKT I REALIZACJA 10 MINUT MARKETING